KALİTE STANDARTLARIMIZ

KALİTE STANDARTLARIMIZ
Dopp Kit Dikiş YKK
YKK pirinç fermuar

Craft317 tasarım ekibi için ürünlerin uzun ömürlü olması temel hedefler arasında yer almaktadır. Bu noktada el işçiliğinde en üstün kaliteye ulaşmanın yollarını kendi bünyemizde yaptığımız araştırmalar doğrultusunda ihtiyacımız olan ana materyaller için alanında uzman firmalarla çalışmak oluğu kararına vardık. Craft317 faaliyetlerine başladığı günden bu yana özgün tasarımlarını takip eden nitelikli fonksiyonel ve sağlam tasarımlar üretmektedir.

Birleştirici grup olarak tabir ettiğimiz fermuar aksesuarımızı 1934 yılında Japonya’da kurulan ve dünyanın en büyük fermuar üreticisi olan YKK (Yoshida Kogyo Kabushikikaisha) firmasından tedarik etmekteyiz. Fermuarlı ürünlerimizin tamamında YKK kalitesini büyük gururla müşterilerimize sunmaktayız. Dünya çapında pazara hakim en büyük tekstil üreticileri (ulaşılabilir lüks kategorisi de dahil) ürünlerinde YKK birleştirici grubu kullanmaktadır. Daha önce pantolonlarının fermuarında YKK markasını okumuş olanların sesini duyuyor gibiyiz, değilse de bu bloğumuzu okuduktan sonra yepyeni bir algıda seçicilik durumu yaşayacaksınız.

Aynı kalite politikasını ana materyal olan deri ürünlerimizde de gözetmekteyiz. Deri üretiminde dünyanın en eski ülkelerinden biri Türkiye’dir. Çok eskiden en güzel deri işleri; Türkler, Araplar, İspanyollar ve Venedikliler tarafından yapılırdı. Günümüzde; ürünlerimizde istediğimiz kalite standartlarını ülkemiz şartlarında bulup, tedarik edebilmekte ve bu durumdan büyük sevinç duymaktayız. 1930 yılında İzmir’de kurulmuş olan Sepiciler Holding bugün dünyanın bir çok ülkesine deri ihracatı yapmaktadır. Uluslararası bir çok sertifikaya ve ödüllere sahip bu yerel şirket Craft317 ürünlerinin derisini de üretmektedir.

100 yıla yakın deneyimleri olan büyük üreticilerle çalışmanın vermiş olduğu güvene dayanarak tasarımlarımızı gururla sergilemekteyiz.

Üretim ve materyallerimiz ile ilgili okurlarımıza aktarabileceğimiz bir çok teknik konu bulunmakta ve tüm bu konuları bir başlık altında toplamamız mümkün değildir. Zaman zaman teknik detaylara da değineceğimiz başlıklarda görüşmek üzere,

Sevgiyle kalın.

Bana düşüncelerinizden bahis edinMesajınızı Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Geri Dön Yukarı
Kapat Zoom
Open chat
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabilirim?